Качеството на Майкрософт Библиотеките

Всичко свързано с Microsoft DirectX. Въпроси относно HLSL.
gemicha
Site Admin
Site Admin

Re: Качеството на Майкрософт Библиотеките

Мнение от gemicha » 13 авг 2008 19:47

sve написа:Човек като свикне с рутината, особено когато е част от огромна организация с огромна инерция, и му се струва, че начина по който нещата се правят е единствения възможен.
Не, аз не казах, че това е начина по който трябва да се правят нещата или това е начина по който е добре да се правят нещата. Аз мисля, че това е възможния начин към момента. Какво ще стане утре зависи от други фактори и най-вече от огромната инерция. Нещата биха могли да се правят и по друг начин, но реалността в момента диктува да се правят така както са. Слушането на клиентите никога не е спирало, но инерцията съществува и не е толкова лесно да се промени. Зная, че се правят усилия в правилната според мен посока. Когато ще има резултати е друг въпрос.
sve написа: Не съм съгласен с нещата, които каза, обаче вместо да споря, отивам да гласувам с портфейла си. На работа започнахме да използваме Xcode за сървър код, утре си взимам iphone-а, мисля следващия месец да си купя и macbook. След 2-3 години според мен, каквото е останало от PC гейминга като нищо ще поддържа маковете, а за по-далечно бъдеще каквото сабя покаже...
Това е най-правилният начин да се гласува. Аз също подкрепям или отхвърлям продукти, като гласувам с портфейла си. Това винаги се усеща и оказва влияние.
malkia написа:Също това SDK е по-старо от Мартенската версия 2008 на DirectX SDK, която си работи нормално със 2005 и вграденото му Platform SDK.
Аз бих опитал с него. Не съм пробвал, но Chuck Walbourn обикновенно знае за какво говори.

Отговори