наглия K-lite не дава да се дебъгва

Всичко свързано с Microsoft DirectX. Въпроси относно HLSL.
zaphod
Power User
Power User

наглия K-lite не дава да се дебъгва

Мнение от zaphod » 12 май 2007 19:35

колчем река да дебъгвам нещо което ползва DirectShow и наглярския кодек K-lite ме уведомява че е засякъл дебъгер, след което ми затваря програмата. това ме дразни неимоверно много, а всеки път да го инсталирам и деинсталирам е досадно. има ли начин да се излъже?

Потребителски аватар
YE
Power User
Power User
Контакти:

Мнение от YE » 12 май 2007 21:14

Още една причина, поради която цялата тая пасмина h4x0r-ски кодеци трябва да умре. Защо изобщо го *инсталираш* тогава?

Edit: И като съм тръгнал да раздавам смъртни присъди, и DirectShow трябва да умре.

zaphod
Power User
Power User

Мнение от zaphod » 13 май 2007 08:41

за DirectShow подкрепям с две ръце :)
а тоя кодек го слагам щото като кодек е добър, а и към него има субтитровмъквачка, която е също добра. по скоро DS трябва да умре, защото във графа ми няма никакви кодеци, а във дебъг се вижда че зарежда всичко инсталирано на компютъра. после що програмата била тръгвала цели 6 секунди...

gemicha
Site Admin
Site Admin

Мнение от gemicha » 13 май 2007 09:26

DirectShow не е ли умираща част? Доколкото зная вече го има само в platform sdk-то и май подръжката във Vista е само символична. Не съм сигурен..

zaphod
Power User
Power User

Мнение от zaphod » 13 май 2007 13:46

ако ми кажеш с какво друго да си виждам кепчъра и тунера, ще съм много щастлив да изтрия всичко свързано с ДС в кода ми. чудя се дали няма да стане някак директно да викам функциите които DS вика така или иначе в дллките им.

Отговори